Sākums
Masāžu veidi
Atsauksmes
Izglītības dokumenti
Kontakti
.
WOW!
Pie Ingūnas tas ir tāds kaifs!!!
 
Tante Kārle.
 
 
Ierakstiet Jūsu atsauksmi:

Skaits:1

:: Saulīte    Man tā masēja muguru, ka man izauga spārni!
Iesūtīts: 10.01.2013 13:28

:: Kamene    Mīļš paldies Ingūnas brīnumrokām:) ja vien vēlaties pieredzēt brīnumus, kas notiek ne vien ar jūsu rumpīšiem, bet novērot tādas blakusparādības kā nepārejošu smaidu, zibošu enerģiju un vēlmi apmīļot ikvienu - skaidrs, ka jāiet pie Ingūnas!
Iesūtīts: 13.01.2013 17:10

:: bizbizmārīte    Man ļoti liels prieks, ka es atradu Ingūnu:-)))) Ingūna tiešām no visas sirds vēlas palīdzēt cilvēkiem, viņas rokām piemīt jaunu enerģiju sniedzošs spēks...Iesaku visiem, nenožēlosiet...Atjaunosieties fiziski un garīgi...
Iesūtīts: 14.01.2013 19:32

:: Andis    Ja vēlies masāžu kas veltīta tieši Tev, nevis izpildīta pēc grāmats, tad tik pie Ingūnas. Es nepaspēju pateik kur man tā kā vajadzētu masēt, kad viņa jau tur pieskārās un teica, masēsim šeit un šeit, un tad vairs arī roka nesāpēs. Par masāžas neredzamo daļu teikšu tā, Ingūna cenšas(viņai sanāk) un sanāk tā, ka masāžas laikā papildus plūstošā enerģija ir tāda, kas spēj fantastiski nomierināt, atpūtināt un iepriecināt visu sevi. es nezinu kā Jūs,... es iešu vēl:)
Iesūtīts: 14.01.2013 21:03

:: Iveta    Pie Ingūnas eju jau apmēram pusgadu un ko lai saku- kājas pašas nes sevi viņas virzienā :) iepriekš biju bijusi pie šādiem tādiem masieriem, bet neviens nelīdzinās Ingūnai- tādu rūpību, spēku, talantu un mīlestību pret savu darbu un savu klientu vēl nekur nebiju sastapusi... :) P.S. Ingūna vienmēr piedāvā izmēģināt ko jaunu [un es labprāt izmēģinu] un mana šā brīža favorīte ir limfu drenāžas masāža [iepriekš kaifoju par karsto akmeņu masāžu, jo tajā tiek izmantoti Latvijas pludmalēs lasīti akmeņi] :) P.S.S. IESAKU!!!
Iesūtīts: 18.01.2013 12:16

:: Inese    Jauka masierīte, ksd būs iespējams, iešu noteikti uz pēdu masāžu! Lai veicas!
Iesūtīts: 18.01.2013 18:57

:: Dzintra    Samtaino roku pieskāriens ... kas dziedē, nomierina un paceļ debesīs !!! Tik brīnišķīgu masieri, kas savā darbā ieliek visu savu enerģiju,siltumu,mīlestību-vēl nebiju sastapusi :)) Cilvēks savā vietā ! Silti iesaku pamēģināt!
Iesūtīts: 25.01.2013 13:24

:: Sanita (Vijolīte)    ... Braucot mājās (ar skrejriteni) no kārtējā masāžas seansa (tieši "seanss" ir tas vārds, kas sevī ietver visu to sajūtu spektru, ko piedzīvo ķermenis Ingūnas prasmīgajās rokās), es nolēmu, ka šodien NOTEIKTI uzrakstīšu atsauksmi - par visām tām vismaz 10 dažādajām reizēm, ko var salīdzināt ar labu Teātra izrādi vai koncertu, vai pat - ar gājienu baznīcā - kad dvēsele uz laiku it kā pazaudē miesīgo smagumu, un visas sadzīviskās skriešanas un iešanas atkāpjas citā plānā... Un tātad - šodien viņa mani atkal pārsteidza (ar ko gan var pārsteigt cilvēku, kurš jau n-to reizi iet pie zināma meistara uz ierastu procedūru?!), jo masāžas nobeigumā viņa piedāvāja un es piekritu - atbrīvoties no "ziemas" apmatojuma! Un ja citkārt minētā procedūra ir visai sāpīgs pasākums, tad pie Ingūnas - tas ir tikai vēl viens masāžas veids!!! (Silti iesaku!) - Par pārējām 10 reizēm - Pirmoreiz jutos kā mīkla, ko mūzikas pavadījumā rullē un mīca, lai visbeidzot, skaisti ieveidotu, liktu cepties (jeb sagatavotu vakumbanku uzlikšanai - Ingūnas variantā). Un kopš tās dienas individuālā laika atskaite tika fiksēta kā no masāžas līdz masāžai... Citreiz Ingūna man izmasēja seju, īpaši žokļa rajonu un limfmezglus ap to tā, ka sāpošais zobs nomierinājās un tādā rāmā stāvoklī arī sagaidīja zobārsta apmeklējumu. Katrā ziņā - man ne vienreiz vien pēc Ingūnas masāžām ir bijusi sajūta, ka "Izaug Spārni"!!! (varbūt neredzamajā pasaulē tā tas tiešām ir?) Rezumē - Ingūnas pieskāriens pamodina mīļumu pašam pret sevi, jo ikdienā darbs, bērni, kaimiņi un kas tik vēl - neļauj pat domāt par ko tādu. Un tam ir dažādi visnotaļ patīkami "blakusefekti" - kā piemēram šodien pēc masāžas sevi un vēlāk arī savējos palutināju, iepērkoties "Lāču maizes" bodē turpat blakus - "Mildas" tirdziņā. Tagad našķojos ar gardajiem cepumiņiem un ar tādu ...
Iesūtīts: 24.02.2013 18:18

:: Vijolīte    Tagad našķojos ar gardajiem cepumiņiem un ar tādu pat baudu vēl izjūtu Ingūnas roku deju uz manas muguras... Un, ja kāds vēl nav to piedzīvojis - iesaku! - 1000% KAIFA! :))))
Iesūtīts: 24.02.2013 18:18

:: Agita    Pagajušajā pavasarī parpūlēju roku, tāpēc atsevišķas rokas kustības plecā (pie lapstiņas) izsauc nepatīkamas sajūtas. Svetdien pusotru stundu baudīju ārkārtīgi patīkamu un galvenais efektīgu procedūru. Bērnībā man mamma(daktere) lika "bankas" , nezinu vai tagad tas tiek praktizēts, bet agrāk( man ir 48 gadi) tā ārstēja plauškarsoni. Izrādās, ka vakuma terapiju var izmantot lai novērstu arī cita rakstura iekaisumus, jeb precīzāk sakot , speciālistam prasmīgi darbojoties ar "bankām" vēlamais efekts panākams tik ātri, un tik jūtami . Paldies Ingūnai par izcilām prasmēm un lielisko attieksmi.
Iesūtīts: 08.04.2013 23:12

:: Andrejs    Loti forsa, kvalitativa un dzila masaza! Paldies!
Iesūtīts: 13.04.2013 19:05

:: Tatjana    Кто еще не знает, лечебный массаж подливает жизнь, придаёт уверенности в себе, улучшает настроение и заставляет организм бороться с болезнями. Я всегда экономила на своём здоровье, пока не поняла, что моё тело - это "храм живущего во мне Бога и кто разрушит Храм Господен, того покарает Господь" написано. Мы должны следить за своим телом, содержать его в чистоте и здоровье. Делать массаж это тоже самое, что чистить зубы по утрам и мыться в душе. Главное выбрать правильного мастера, что я и сделала! Ингуна мастер, человек души и настоящий профессионал. Её руки, чистое доброе сердце и желание помочь, вернули меня к жизни. И теперь, как человек ходит в церковь для очищения души и обновления духа, так же надо ходить к Ингуне для очищения тела. Эти добрые сильные руки с Богом творят чудеса. Спасибо Ингуна!
Iesūtīts: 20.10.2013 08:10

:: Roberts    Man ļoti paveicās, kad gāju pie masieres Ingūnas. Ticiet man, pēc katras muguras masāžas rezultāts ir acīmredzams, pašsajūta ar katru reizi labāka un labāka, tas tik tiešām tā ir. Paldies viņai par sirsnīgumu un zelta rokām. Es iesaku visiem apmeklēt masāžu, jo kā redzams viņa zina ko dara, kā palīdzēt cilvēkiem uzlabot veselības stāvokli.
Iesūtīts: 26.02.2014 20:24

Vārds:
E-pasts:
   
Created by I.am.human.lv